DETAIL spoje: 540671 / 8

Základní informace:

Linka: 540671IDOS
Název: Frýdlant-Dolní Řasnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 17 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23905 16 0 km Nové Město p.Smrkem,,Tovární LI 6101 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23902 15 1 km Nové Město p.Smrkem,,Na Výsluní LI 6101 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8317 14 2 km Nové Město p.Smrkem,Hajniště,č.70 LI 6104 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8319 13 3 km Nové Město p.Smrkem,Hajniště,pož.zbroj. LI 6104 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 11 5 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 10 6 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 7 km Dolní Řasnice,, LI 6109 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 8 km Krásný Les,,u mostu LI 6010 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 9 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 10 km Krásný Les,,statek LI 6010 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 11 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 13 km Frýdlant,,nem. LI 6001 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 14 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 15 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 23:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018