DETAIL spoje: 540960 / 12

Základní informace:

Linka: 540960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 45 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 44 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 42 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001 14:38 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 41 15 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 40 18 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 39 24 km Pěnčín,, JN 8008 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 38 25 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 37 30 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 36 31 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 35 32 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 34 33 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 33 34 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 32 36 km Záhoří,Proseč, SM 8001 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 31 39 km Semily,,Letná SM 5001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 30 40 km Semily,Podmoklice,rozc. (stanoviště 2) SM 5001 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 29 41 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 15:27 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 28 42 km Semily,,Tyršova SM 5001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 27 42 km Semily,,3.května SM 5001 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 26 43 km Semily,,nemocnice SM 5001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 25 44 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 24 46 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 23 48 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 22 49 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 21 50 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 20 51 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 19 52 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 18 53 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 17 54 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39440 8 55 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová, SM 9022 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 7 56 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 6 57 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 5 58 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 4 59 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 3 60 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 2 61 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 62 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 16:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,