DETAIL spoje: 540960 / 17

Základní informace:

Linka: 540960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 9001 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 9 1 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 11 2 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 12 4 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 4) SM 9012 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 13 5 km Mříčná,,u mlýna SM 9012 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 14 6 km Peřimov,,u mlýna SM 9011 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 15 7 km Peřimov,,škola SM 9011 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 16 8 km Peřimov,,u Křížků SM 9011 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 17 8 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 18 10 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 19 11 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 20 12 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 21 13 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 22 14 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 23 15 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 24 16 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 25 18 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 26 19 km Semily,,nemocnice SM 5001 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 27 20 km Semily,,3.května SM 5001 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 28 21 km Semily,,Tyršova SM 5001 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 29 22 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 5001 17:28 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 30 23 km Semily,Podmoklice,rozc. (stanoviště 1) SM 5001 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 31 24 km Semily,,Letná SM 5001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 32 26 km Záhoří,Proseč, SM 8001 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 33 29 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 34 30 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 35 31 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 36 32 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 37 33 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 38 38 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 39 39 km Pěnčín,, JN 8008 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 40 45 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 41 48 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 42 48 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001 18:20 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 43 60 km Liberec,,Textilana (stanoviště 4) LI 0001 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 44 61 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 45 62 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 18:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,