DETAIL spoje: 540960 / 4

Základní informace:

Linka: 540960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 43 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 40 13 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001  7:38  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 39 14 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 38 17 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 37 23 km Pěnčín,, JN 8008  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 36 25 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 35 30 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 34 31 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 33 32 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 32 33 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 31 34 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 30 36 km Záhoří,Proseč, SM 8001  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 29 38 km Semily,,Letná SM 5001  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 28 39 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 27 40 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001  8:27  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 26 41 km Semily,,Tyršova SM 5001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 25 41 km Semily,,3.května SM 5001  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 24 42 km Semily,,nemocnice SM 5001  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 23 44 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 22 46 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 21 47 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 20 48 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 19 49 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 18 50 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 17 51 km Háje n.Jiz.,, SM 5012  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 16 52 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 15 53 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 14 54 km Peřimov,,u Křížků SM 9011  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 13 55 km Peřimov,,škola SM 9011  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 12 56 km Peřimov,,u mlýna SM 9011  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 11 57 km Mříčná,,u mlýna SM 9012  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 10 58 km Mříčná,,křiž. SM 9012  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13299 9 60 km Jilemnice,,odb.nemocnice SM 9001  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 61 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001  9:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,