DETAIL spoje: 540960 / 4

Základní informace:

Linka: 540960IDOS
Název: Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 47 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 44 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001  7:38  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 43 15 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia (stanoviště 1) JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 42 18 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 41 23 km Pěnčín,, (stanoviště 1) JN 8008  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 40 25 km Pěnčín,Bratříkov, (stanoviště 2) JN 8008  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 39 30 km Železný Brod,,Olšiny (stanoviště 2) JN 8001  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 38 30 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 37 31 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 36 33 km Železný Brod,,nová škola (stanoviště 2) JN 8001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 35 33 km Železný Brod,Pelechov, (stanoviště 1) JN 8001  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 34 36 km Záhoří,Proseč, (stanoviště 2) SM 8001  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 33 39 km Semily,,Letná (stanoviště 1) SM 5001  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 32 39 km Semily,Podmoklice,rozc. (stanoviště 2) SM 5001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 31 41 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001  8:27  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 30 41 km Semily,,Tyršova (stanoviště 1) SM 5001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 29 42 km Semily,,3.května (stanoviště 2) SM 5001  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 28 43 km Semily,,nemocnice (stanoviště 1) SM 5001  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 27 44 km Benešov u Semil,,Podmošna (stanoviště 2) SM 5015  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 26 46 km Benešov u Semil,,Hradišťata (stanoviště 2) SM 5015  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 25 48 km Benešov u Semil,Podolí, (stanoviště 1) SM 5015  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 24 48 km Bystrá n.Jiz.,, (stanoviště 2) SM 5013  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 23 49 km Háje n.Jiz.,Rybnice, (stanoviště 2) SM 5012  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 22 50 km Háje n.Jiz.,Loukov, (stanoviště 1) SM 5012  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 21 52 km Háje n.Jiz.,, (stanoviště 2) SM 5012  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 20 53 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, (stanoviště 1) SM 5012  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 19 54 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu (stanoviště 2) SM 5012  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 18 55 km Peřimov,,u Křížků (stanoviště 1) SM 9011  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 17 56 km Peřimov,,škola (stanoviště 1) SM 9011  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 16 57 km Peřimov,,u mlýna (stanoviště 1) SM 9011  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 15 57 km Mříčná,,u mlýna (stanoviště 2) SM 9012  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 14 58 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 3) SM 9012  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13299 13 61 km Jilemnice,,odb.nemocnice (stanoviště 1) SM 9001  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 62 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 2 62 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 1 63 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001  9:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,