DETAIL spoje: 541360 / 11

Základní informace:

Linka: 541360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 1 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 9 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 14:59 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 12 20 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 13 21 km Paceřice,, LI 3029 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 15 28 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 16 30 km Loukov,,žel.st. MB 3106 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 17 33 km Březina,, MB 3105 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 18 36 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 19 38 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 307 20 44 km Bakov n.Jiz.,,Pražská MB 3108 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 21 48 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 51 km Mladá Boleslav,,Aut.st. MB 3101 15:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,