DETAIL spoje: 541360 / 3

Základní informace:

Linka: 541360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 1 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 9 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:56  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 12 20 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 2) LI 3029  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 13 21 km Paceřice,, (stanoviště 2) LI 3029  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 15 28 km Svijany,,na nájezdu (stanoviště 2) LI 3019  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 16 30 km Loukov,,žel.st. MB 3106  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 17 33 km Březina,, MB 3105  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 18 36 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 19 38 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21374 24 53 km Mladá Boleslav,,Jičínská MB 3101  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21382 25 54 km Mladá Boleslav,,nám.Republiky MB 3101  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21392 26 54 km Mladá Boleslav,,U Sportu MB 3101  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 56 km Mladá Boleslav,,Aut.st. MB 3101  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,