DETAIL spoje: 541360 / 6

Základní informace:

Linka: 541360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 0 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 12) MB 3101  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 21 4 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 307 20 7 km Bakov n.Jiz.,,Pražská MB 3108  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 19 13 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 18 15 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 17 18 km Březina,, MB 3105  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 16 21 km Loukov,,žel.st. MB 3106  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 15 23 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47568 14 24 km Příšovice,,hl.sil. LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 13 31 km Paceřice,, LI 3029  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 12 31 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 11 32 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 10 33 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 9 37 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:54  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 47 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 48 km Liberec,,Kamenická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 49 km Liberec,Rochlice, LI 0001 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 50 km Liberec,,Čechova LI 0001 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 51 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 52 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 54 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 10:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,