DETAIL spoje: 541360 / 7

Základní informace:

Linka: 541360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 1 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13025 8 10 km Jeřmanice,,hl.sil. LI 0011 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 9 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 11:59 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 12 21 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 13 22 km Paceřice,, LI 3029 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 15 29 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 16 31 km Loukov,,žel.st. MB 3106 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 17 34 km Březina,, MB 3105 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 18 37 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 19 39 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 307 20 45 km Bakov n.Jiz.,,Pražská MB 3108 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 21 49 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. MB 3101 12:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,