DETAIL spoje: 541381 / 1

Základní informace:

Linka: 541381IDOS
Název: Osečná,Lázně Kundratice-Český Dub-Mnichovo Hradiště-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 25217 1 0 km Osečná,Lázně Kundratice,léč.ústav LI 0411 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25216 2 0 km Osečná,Lázně Kundratice,křiž. (stanoviště 1) LI 0411 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 3 1 km Osečná,,kostel (stanoviště 2) LI 0411 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66536 5 11 km Osečná,Kotel,odb.0.7 LI 0411 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 6 12 km Český Dub,Smržov, LI 0401 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 7 14 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 8 15 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 9 16 km Český Dub,,nám. LI 0401 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 10 17 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 11 20 km Všelibice,Roveň, LI 0414 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 12 21 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40596 13 22 km Všelibice,Malčice, LI 0415 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40600 14 24 km Všelibice,Vrtky, LI 0415 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40597 15 25 km Všelibice,Přibyslavice, LI 0415 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11623 16 27 km Chocnějovice,Ouč, MB 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11624 17 28 km Chocnějovice,Rostkov, MB 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21737 18 30 km Mohelnice n.Jiz.,Podhora, MB 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21736 19 32 km Mohelnice n.Jiz.,, MB 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21577 20 35 km Mnichovo Hradiště,Hněvousice, MB 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21570 21 37 km Mnichovo Hradiště,,nám. (stanoviště 3) MB 3103 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 22 38 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 300 23 43 km Bakov n.Jiz.,,žel.st. MB 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 308 24 44 km Bakov n.Jiz.,Trenčín, MB 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15437 25 49 km Kosmonosy,,Transcentrum MB 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 26 50 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 51 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 11) MB 3101 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21392 28 52 km Mladá Boleslav,,U Sportu MB 3101 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21382 29 52 km Mladá Boleslav,,nám.Republiky MB 3101 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21374 30 53 km Mladá Boleslav,,Jičínská MB 3101 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 31 101 km Praha,,Černý Most AB 18:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,