DETAIL spoje: 541381 / 2

Základní informace:

Linka: 541381IDOS
Název: Osečná,Lázně Kundratice-Český Dub-Mnichovo Hradiště-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21570 21 0 km Mnichovo Hradiště,,nám. (stanoviště 3) MB 3103 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21577 20 2 km Mnichovo Hradiště,Hněvousice, MB 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21736 19 5 km Mohelnice n.Jiz.,, MB 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21737 18 7 km Mohelnice n.Jiz.,Podhora, MB 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11624 17 9 km Chocnějovice,Rostkov, MB 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11623 16 10 km Chocnějovice,Ouč, MB 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40597 15 12 km Všelibice,Přibyslavice, LI 0415 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40600 14 13 km Všelibice,Vrtky, LI 0415 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40596 13 15 km Všelibice,Malčice, LI 0415 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 12 16 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 11 17 km Všelibice,Roveň, LI 0414 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 10 20 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 9 21 km Český Dub,,nám. LI 0401 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 3 32 km Osečná,,kostel (stanoviště 1) LI 0411 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25216 2 33 km Osečná,Lázně Kundratice,křiž. (stanoviště 3) LI 0411 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25217 1 34 km Osečná,Lázně Kundratice,léč.ústav LI 0411 15:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,