DETAIL spoje: 545002 / 115

Základní informace:

Linka: 545002IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Dolní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 0 km Liberec ,,Lidové sady-ZOO LI 0001 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 0 km Liberec ,,Riegrova LI 0001 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 1 km Liberec ,,Botanická zahrada LI 0001 13:44 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 1 km Liberec ,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 1 km Liberec ,,Průmyslová škola LI 0001 13:46 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec ,,ul.5.května LI 0001 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 13:48 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 2 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 13:51 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 3 km Liberec ,,Rybníček LI 0001 13:53 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec ,,nádraží LI 0001 13:54 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec ,,Viadukt LI 0001 13:55 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 4 km Liberec ,,Krkonošská LI 0001 13:56 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 5 km Liberec ,,Staré pekárny LI 0001 13:57 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 5 km Liberec ,,Vápenka LI 0001 13:58 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 6 km Liberec ,Janův Důl , LI 0001 13:59 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 6 km Liberec ,,Kubelíkova LI 0001 14:01 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 6 km Liberec ,Dolní Hanychov , LI 0001 14:02 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech