DETAIL spoje: 545002 / 18

Základní informace:

Linka: 545002IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Dolní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 0 km Liberec ,Dolní Hanychov , LI 0001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 0 km Liberec ,,Kubelíkova LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 1 km Liberec ,Janův Důl , LI 0001  6:55  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 1 km Liberec ,,Vápenka LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 2 km Liberec ,,Staré pekárny LI 0001  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 2 km Liberec ,,Krkonošská LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 3 km Liberec ,,Viadukt LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec ,,nádraží LI 0001  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 4 km Liberec ,,Rybníček LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 4 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 5 km Liberec ,,ul.5.května LI 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 5 km Liberec ,,Průmyslová škola LI 0001  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 5 km Liberec ,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  7:09  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 6 km Liberec ,,Botanická zahrada LI 0001  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 6 km Liberec ,,Riegrova LI 0001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 6 km Liberec ,,Lidové sady-ZOO LI 0001  7:13 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech