DETAIL spoje: 545002 / 6

Základní informace:

Linka: 545002IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Dolní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 0 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 0 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 1 km Liberec,Janův Důl, LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 1 km Liberec,,Vápenka LI 0001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 2 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 2 km Liberec,,Krkonošská LI 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 3 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 4 km Liberec,,Rybníček LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:23  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 5 km Liberec,,ul.5.května LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 5 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 5 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 6 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 6 km Liberec,,Riegrova LI 0001  5:29  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 6 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001  5:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,