DETAIL spoje: 545002 / 74

Základní informace:

Linka: 545002IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Dolní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 0 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 0 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 1 km Liberec,Janův Důl, LI 0001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 1 km Liberec,,Vápenka LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 2 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 2 km Liberec,,Krkonošská LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 3 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 4 km Liberec,,Rybníček LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 5 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 5 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 5 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 6 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 6 km Liberec,,Riegrova LI 0001 15:00 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 6 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 15:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,