DETAIL spoje: 545003 / 114

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53286 21 0 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 20 0 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 19 1 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001 10:48 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 18 1 km Liberec,,Malodoubská LI 0001 10:49 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 2 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001 10:51 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 2 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 10:52 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 3 km Liberec,Janův Důl, LI 0001 10:53 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 3 km Liberec,,Vápenka LI 0001 10:54 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 3 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001 10:55 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 4 km Liberec,,Krkonošská LI 0001 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 5 km Liberec,,Rybníček LI 0001 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 11:04 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 7 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 7 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 11:06 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 7 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 8 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 8 km Liberec,,Riegrova LI 0001 11:09 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 8 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 11:11 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,