DETAIL spoje: 545003 / 116

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Viadukt
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 0 km Liberec,,nádraží LI 0001 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 11:06 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 2 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 3 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 11:09 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 3 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 4 km Liberec,,Riegrova LI 0001 11:11 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 4 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 11:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,