DETAIL spoje: 545003 / 182

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Viadukt
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 0 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 2 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 3 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 3 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 4 km Liberec,,Riegrova LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 4 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 14:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,