DETAIL spoje: 545003 / 210

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53286 21 0 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 20 0 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 16:07 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 19 1 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 18 1 km Liberec,,Malodoubská LI 0001 16:09 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 2 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001 16:11 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 2 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 16:12 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 3 km Liberec,Janův Důl, LI 0001 16:13 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 3 km Liberec,,Vápenka LI 0001 16:14 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 3 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 4 km Liberec,,Krkonošská LI 0001 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001 16:17 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 16:18 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 5 km Liberec,,Rybníček LI 0001 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:23 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:24 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 7 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 7 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 16:26 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 7 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 16:27 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 8 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 16:28 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 8 km Liberec,,Riegrova LI 0001 16:29 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 8 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 16:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,