DETAIL spoje: 545003 / 216

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Viadukt
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 0 km Liberec,,nádraží LI 0001 16:23 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:28 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:29 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 16:30 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 2 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 16:31 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 3 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 3 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 16:33 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 4 km Liberec,,Riegrova LI 0001 16:34 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 4 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 16:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,