DETAIL spoje: 545003 / 23

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 0 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 0 km Liberec,,Riegrova LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 1 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 1 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 1 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001  5:29  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 2 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:33  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 3 km Liberec,,Rybníček LI 0001  5:37  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,