DETAIL spoje: 545003 / 268

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001 19:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 0 km Liberec,,nádraží LI 0001 19:20 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001 19:22 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:25 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:26 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 19:27 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 2 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 19:28 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 3 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 19:29 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 3 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 19:30 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 4 km Liberec,,Riegrova LI 0001 19:31 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 4 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 19:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,