DETAIL spoje: 545003 / 29

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 0 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 0 km Liberec,,Riegrova LI 0001  5:56  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 1 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 1 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 1 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001  5:59  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:01  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 2 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:03  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 3 km Liberec,,Rybníček LI 0001  6:07  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:08  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,