DETAIL spoje: 545003 / 3

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 0 km Liberec,,Rybníček LI 0001  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 1 km Liberec,,nádraží LI 0001  4:20  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 1 km Liberec,,Viadukt LI 0001  4:21  4:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 2 km Liberec,,Krkonošská LI 0001  4:22  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 2 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001  4:23  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 2 km Liberec,,Vápenka LI 0001  4:24  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 3 km Liberec,Janův Důl, LI 0001  4:25  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  4:26  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 4 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001  4:27  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 18 4 km Liberec,,Malodoubská LI 0001  4:28  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 19 4 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001  4:29  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 20 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  4:30  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 21 5 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001  4:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,