DETAIL spoje: 545003 / 39

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 0 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 0 km Liberec,,Riegrova LI 0001  6:37  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 1 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 1 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 1 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001  6:40  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 2 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 3 km Liberec,,Rybníček LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 4 km Liberec,,Krkonošská LI 0001  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 5 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 5 km Liberec,,Vápenka LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 6 km Liberec,Janův Důl, LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 6 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  6:55  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 6 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 18 7 km Liberec,,Malodoubská LI 0001  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 19 7 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 20 8 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 21 8 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001  7:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,