DETAIL spoje: 545003 / 49

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 0 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 0 km Liberec,,Riegrova LI 0001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 1 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 1 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 1 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 2 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 3 km Liberec,,Rybníček LI 0001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec,,nádraží LI 0001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 4 km Liberec,,Krkonošská LI 0001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 5 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 5 km Liberec,,Vápenka LI 0001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 6 km Liberec,Janův Důl, LI 0001  7:34  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 6 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 6 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 18 7 km Liberec,,Malodoubská LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 19 7 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 20 8 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 21 8 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001  7:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,