DETAIL spoje: 545003 / 90

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53286 21 0 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 20 0 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 19 1 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 18 1 km Liberec,,Malodoubská LI 0001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 2 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 2 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 14:19 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 3 km Liberec,Janův Důl, LI 0001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 3 km Liberec,,Vápenka LI 0001 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 3 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 4 km Liberec,,Krkonošská LI 0001 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:24 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 5 km Liberec,,Rybníček LI 0001 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 7 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 7 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 7 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 8 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 8 km Liberec,,Riegrova LI 0001 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 8 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 14:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,