DETAIL spoje: 545003 / 92

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 0 km Liberec,,nádraží LI 0001  9:40  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:45  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:46  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001  9:47  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 2 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001  9:48  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 3 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  9:49  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 3 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001  9:50  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 4 km Liberec,,Riegrova LI 0001  9:51  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 4 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001  9:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,