DETAIL spoje: 545003 / 99

Základní informace:

Linka: 545003IDOS
Název: Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Horní Hanychov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53307 1 0 km Liberec,,Lidové sady-ZOO LI 0001 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53308 2 0 km Liberec,,Riegrova LI 0001 10:17 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 3 1 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001 10:18 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 4 1 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001 10:19 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53311 5 1 km Liberec,,Průmyslová škola LI 0001 10:20 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53313 6 2 km Liberec,,ul.5.května LI 0001 10:21 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 7 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 10:22 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 2 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 9 3 km Liberec,,Rybníček LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 3 km Liberec,,nádraží LI 0001 10:29 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 4 km Liberec,,Viadukt LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 12 4 km Liberec,,Krkonošská LI 0001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 13 5 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 14 5 km Liberec,,Vápenka LI 0001 10:33 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 15 6 km Liberec,Janův Důl, LI 0001 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 16 6 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 17 6 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001 10:36 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 18 7 km Liberec,,Malodoubská LI 0001 10:37 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 19 7 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001 10:38 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 20 8 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 21 8 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 10:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,