DETAIL spoje: 545005 / 20

Základní informace:

Linka: 545005IDOS
Název: Viadukt - Rybníček - Fügnerova - Vratislavice n. N., výhybna
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 0 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001  6:22  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001  6:24  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 2 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001  6:25  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 2 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001  6:26  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 3 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001  6:27  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001  6:28  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 4 km Liberec,,Textilana LI 0001  6:30  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 5 km Liberec,,Mlýnská LI 0001  6:31  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 5 km Liberec,,Rybníček LI 0001  6:35  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 6 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,