DETAIL spoje: 545005 / 35

Základní informace:

Linka: 545005IDOS
Název: Viadukt - Rybníček - Fügnerova - Vratislavice n. N., výhybna
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 0 km Liberec,,nádraží LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 2 km Liberec,,Mlýnská LI 0001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 2 km Liberec,,Textilana LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 3 km Liberec,,U Lomu LI 0001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 4 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 4 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001  7:40  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,