DETAIL spoje: 545005 / 68

Základní informace:

Linka: 545005IDOS
Název: Viadukt - Rybníček - Fügnerova - Vratislavice n. N., výhybna
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 0 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 12:22 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 12:24 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 2 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 12:25 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 2 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 12:26 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 3 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 12:27 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001 12:28 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 4 km Liberec,,Textilana LI 0001 12:30 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 5 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 12:31 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:33 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 5 km Liberec,,Rybníček LI 0001 12:35 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 12:36 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 12:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,