DETAIL spoje: 545011 / 12

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna - Jablonec n. N., Tyršovy sady
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51643 23 0 km Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 22 1 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51636 21 1 km Jablonec n.Nisou,,Brandl JN 1001  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51661 20 2 km Jablonec n.Nisou,,měnírna JN 1001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51700 19 3 km Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí JN 1001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51671 18 3 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Nový Svět JN 1001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 1001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 1001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 1001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 9 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 9 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 10 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 10 km Liberec,,U Lomu LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 11 km Liberec,,Textilana LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 11 km Liberec,,Mlýnská LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 12 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:33  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 12 km Liberec,,Rybníček LI 0001  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 13 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 13 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,