DETAIL spoje: 545011 / 127

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 0 km Liberec,,nádraží LI 0001 10:55 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 2 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 3 km Liberec,,U Lomu LI 0001 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 4 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 4 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 11:06 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 11:09 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 11:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,