DETAIL spoje: 545011 / 129

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna - Jablonec n. N., Tyršovy sady
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 0 km Liberec,,nádraží LI 0001 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001 11:12 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 11:15 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 2 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 11:16 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 11:17 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 3 km Liberec,,U Lomu LI 0001 11:18 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 4 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 11:20 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 4 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 11:21 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 11:22 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 11:24 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 11:25 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 11:27 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 0001 11:28 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 1001 11:28 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 0001 11:30 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 1001 11:30 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001 11:31 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001 11:31 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 9 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 0001 11:33 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 9 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 1001 11:33 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51671 18 10 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Nový Svět JN 1001 11:34 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51700 19 11 km Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí JN 1001 11:36 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51661 20 11 km Jablonec n.Nisou,,měnírna JN 1001 11:37 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51636 21 12 km Jablonec n.Nisou,,Brandl JN 1001 11:39 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 22 13 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001 11:40 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51643 23 13 km Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady JN 1001 11:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,