DETAIL spoje: 545011 / 150

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 0 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 13:09 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 2 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 13:10 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 2 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 13:11 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 3 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001 13:13 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 4 km Liberec,,Textilana LI 0001 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 5 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 13:16 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 5 km Liberec,,Rybníček LI 0001 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 13:21 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 13:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,