DETAIL spoje: 545011 / 18

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 0 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001  5:52  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 1 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001  5:54  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 2 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 2 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001  5:56  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 3 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 4 km Liberec,,Textilana LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 5 km Liberec,,Mlýnská LI 0001  6:01  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:03  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 5 km Liberec,,Rybníček LI 0001  6:05  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 6 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:06  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,