DETAIL spoje: 545011 / 278

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna - Jablonec n. N., Tyršovy sady
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51643 23 0 km Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady JN 1001 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 22 1 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51636 21 1 km Jablonec n.Nisou,,Brandl JN 1001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51661 20 2 km Jablonec n.Nisou,,měnírna JN 1001 18:10 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51700 19 3 km Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí JN 1001 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51671 18 3 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Nový Svět JN 1001 18:13 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 0001 18:15 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 1001 18:15 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 0001 18:18 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 1001 18:18 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 1001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 18:21 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 18:22 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 18:24 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 9 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 18:25 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 9 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 10 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 18:27 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 10 km Liberec,,U Lomu LI 0001 18:28 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 11 km Liberec,,Textilana LI 0001 18:30 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 11 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 12 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:33 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 12 km Liberec,,Rybníček LI 0001 18:35 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 13 km Liberec,,nádraží LI 0001 18:36 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 13 km Liberec,,Viadukt LI 0001 18:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,