DETAIL spoje: 545011 / 297

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna - Jablonec n. N., Tyršovy sady
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 0 km Liberec,,Rybníček LI 0001 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:30 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 1 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 1 km Liberec,,Textilana LI 0001 18:32 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 18:33 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 3 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 18:35 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 3 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 18:36 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 4 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 18:37 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 4 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 18:39 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 18:40 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 18:42 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 0001 18:43 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 1001 18:43 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 7 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 0001 18:45 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 7 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 1001 18:45 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 7 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001 18:46 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 7 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001 18:46 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 0001 18:48 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 1001 18:48 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51671 18 9 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Nový Svět JN 1001 18:49 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51700 19 10 km Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí JN 1001 18:51 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51661 20 10 km Jablonec n.Nisou,,měnírna JN 1001 18:52 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51636 21 11 km Jablonec n.Nisou,,Brandl JN 1001 18:54 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 22 12 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001 18:55 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51643 23 12 km Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady JN 1001 18:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,