DETAIL spoje: 545011 / 304

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna - Jablonec n. N., Tyršovy sady
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51643 23 0 km Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady JN 1001 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 22 1 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001 19:22 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51636 21 1 km Jablonec n.Nisou,,Brandl JN 1001 19:24 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51661 20 2 km Jablonec n.Nisou,,měnírna JN 1001 19:25 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51700 19 3 km Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí JN 1001 19:27 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51671 18 3 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Nový Svět JN 1001 19:28 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 0001 19:30 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 1001 19:30 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001 19:31 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001 19:31 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 0001 19:33 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 1001 19:33 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 0001 19:34 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 1001 19:34 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 19:36 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 19:37 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 19:39 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 9 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 19:40 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 9 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 19:41 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 10 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 19:42 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 10 km Liberec,,U Lomu LI 0001 19:43 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 11 km Liberec,,Textilana LI 0001 19:45 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 11 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 19:46 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 12 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:48 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 12 km Liberec,,Rybníček LI 0001 19:50 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 13 km Liberec,,nádraží LI 0001 19:51 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 13 km Liberec,,Viadukt LI 0001 19:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,