DETAIL spoje: 545011 / 323

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna - Jablonec n. N., Tyršovy sady
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 0 km Liberec,,nádraží LI 0001 19:58 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001 20:00 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:03 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 2 km Liberec,,Mlýnská LI 0001 20:06 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 20:07 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 3 km Liberec,,U Lomu LI 0001 20:08 20:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 4 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001 20:10 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 4 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001 20:11 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001 20:12 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001 20:14 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 20:15 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001 20:17 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 0001 20:19 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 1001 20:19 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 0001 20:21 20:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 1001 20:21 20:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001 20:22 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 8 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001 20:22 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 9 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 0001 20:24 20:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 9 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 1001 20:24 20:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51671 18 10 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Nový Svět JN 1001 20:25 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51700 19 11 km Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí JN 1001 20:27 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51661 20 11 km Jablonec n.Nisou,,měnírna JN 1001 20:28 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51636 21 12 km Jablonec n.Nisou,,Brandl JN 1001 20:30 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 22 13 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001 20:31 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51643 23 13 km Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady JN 1001 20:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019