DETAIL spoje: 545011 / 74

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna - Jablonec n. N., Tyršovy sady
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51643 23 0 km Jablonec n.Nisou,,Tyršovy sady JN 1001  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 22 1 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51636 21 1 km Jablonec n.Nisou,,Brandl JN 1001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51661 20 2 km Jablonec n.Nisou,,měnírna JN 1001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51700 19 3 km Jablonec n.Nisou,,Zelené Údolí JN 1001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51671 18 3 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Nový Svět JN 1001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51679 17 4 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,výhybna JN 1001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 16 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51678 15 5 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Za Tratí JN 1001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 0001  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51654 14 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Kyselka LI 1001  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 8 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 9 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 9 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 10 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 10 km Liberec,,U Lomu LI 0001  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 11 km Liberec,,Textilana LI 0001  9:15  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 11 km Liberec,,Mlýnská LI 0001  9:16  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 12 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:18  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 12 km Liberec,,Rybníček LI 0001  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 13 km Liberec,,nádraží LI 0001  9:21  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 13 km Liberec,,Viadukt LI 0001  9:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,