DETAIL spoje: 545011 / 77

Základní informace:

Linka: 545011IDOS
Název: Viadukt - Fügnerova - Vratislavice n.N., výhybna
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 1 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 2 0 km Liberec,,nádraží LI 0001  8:25  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51683 3 1 km Liberec,,Rybníček LI 0001  8:27  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 4 1 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:30  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51664 5 2 km Liberec,,Mlýnská LI 0001  8:31  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 2 km Liberec,,Textilana LI 0001  8:32  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 7 3 km Liberec,,U Lomu LI 0001  8:33  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51669 8 4 km Liberec,,Nová Ruda LI 0001  8:35  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51695 9 4 km Liberec,,Sídliště Nové Vratislavice LI 0001  8:36  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51676 10 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,Pivovarská LI 0001  8:37  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51653 11 5 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna LI 0001  8:39  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 12 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51696 13 6 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,výhybna LI 0001  8:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,