DETAIL spoje: 545012 / 1

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  4:26  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  4:27  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  4:28  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  4:30  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 2 km Liberec,,Košická LI 0001  4:31  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:34  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:36  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  4:38  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  4:39  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  4:40  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  4:41  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  4:43  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 7 km Liberec,,Stračí LI 0001  4:45  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  4:46  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  4:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,