DETAIL spoje: 545012 / 108

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 1 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 6 7 km Liberec,,Ježkova LI 0001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 8 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 8 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 8 km Liberec,,Plátenická LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 8 km Liberec,,Broumovská LI 0001  7:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,