DETAIL spoje: 545012 / 123

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 10:59 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 2 km Liberec,,Košická LI 0001 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 11:09 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001 11:11 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001 11:12 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 11:14 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 7 km Liberec,,Stračí LI 0001 11:16 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 11:17 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 11:18 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 11:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,