DETAIL spoje: 545012 / 129

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51674 5 0 km Liberec,,Pekárny LI 0001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  7:34  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 3 km Liberec,,Košická LI 0001  7:41  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:44  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:46  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  7:48  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 5 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  7:49  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  7:50  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 6 km Liberec,,Dožínková LI 0001  7:51  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:52  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 7 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:54  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:55  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 8 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:56  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,