DETAIL spoje: 545012 / 156

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 13:04 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 13:05 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 13:06 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 13:08 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 13:09 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 13:10 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 13:11 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 13:13 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 5 km Liberec,,Košická LI 0001 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 13:22 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 13:24 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 9 7 km Liberec,,Ježkova LI 0001 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 8 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 13:27 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 8 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 13:28 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 8 km Liberec,,Plátenická LI 0001 13:29 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 8 km Liberec,,Broumovská LI 0001 13:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,