DETAIL spoje: 545012 / 158

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 25 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 1 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 12:27 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 1 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 12:28 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 12:29 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 2 km Liberec,,Stračí LI 0001 12:30 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 12:32 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001 12:33 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 12:34 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 12:35 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 12:37 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:39 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:42 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001 12:44 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 12:46 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 7 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 12:48 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001 12:49 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 12:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,