DETAIL spoje: 545012 / 166

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 13:40 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 13:41 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 13:42 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 13:44 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 13:46 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 13:49 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:51 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:54 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 5 km Liberec,,Košická LI 0001 13:56 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 13:58 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 14:00 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 9 7 km Liberec,,Ježkova LI 0001 14:01 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 8 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 14:03 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 8 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 14:04 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 8 km Liberec,,Plátenická LI 0001 14:05 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 8 km Liberec,,Broumovská LI 0001 14:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,