DETAIL spoje: 545012 / 17

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 2 km Liberec,,Košická LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:23  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  5:33  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  5:34  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  5:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,